Üvegdóm a Hold porába ágyazva? Sétáló idegen alak ás árnyképe? Mi a helyzet a felszínen tagadhatatlanul látszó bányász kitermelésből származó hatalmas gépek által hagyott nyomokkal, vagy az elhagyatott ősi idegen városokkal? Holdfotók, melyek arra utalnak, hogy nem vagyunk egyedül, és a Hold nem is annyira kietlen, mint gondolnánk…
Holdunk felszíne csak elsőre olyan élettelen, mint amilyennek az emberek egy része gondolja. Bár a NASA nagyon igyekszik, hogy minden fotót megsemmisítsenek, melyen oda nem illő dolgok láthatóak, vagy ha kell kimontírozza róluk a részleteket, időnként kikerülnek olyan képek, melyeken jól láthatóak különböző mesterséges struktúrák, élőlények, városok.
Óriási üvegdóm a Holdon
Egy 2016 januárjában közzétett Holdfotón egy különös, dómszerű alakzatot figyeltek meg. A fotó állítólag egy korábbi Apollo-misszióból került elő.
Első ránézésre talán semmi szokatlan nem tűnik fel, de ha jobban szemügyre vesszük a képet, láthatjuk, hogy kizárt, hogy természetes képződményről legyen szó.
A dóm túl szabályos, ráadásul az alján három nagyon erős fénypont is látható. Maga a dóm építménye 15 kilométeres átmérővel rendelkezik.
A dóm feltehetőleg üvegfelületből áll, legalábbis a teteje, melyet befedett a Hold pora az évszázadok, évezredek alatt.
Az ott látható három fénypont pedig bármi lehet. Egy kisebb panel, egy portál, vagy valamiféle kapu. A dóm alatt feltehetőleg egy óriási város található.
Korábban a Holdfelszínen már több üvegdómot is felfedeztek, melyek a mesterséges építmények jellegzetességeit viselik magukon. Hogy ezekben a dómoknak laknak-e azt nem tudni, de nagy valószínűséggel igen.
Gigantikus torony
Az egyik legérdekesebb, és egyben legtitokzatosabb dolog, amit valaha a Holdon találtak, az a lapos felszínből közel 5 km magasan kiemelkedő spirális monolit, melynek keletkezési körülményei, így eredete is ismeretlen.
Több rejtélyes tornyot is lencsevégre kaptak már, de a legnagyobb és legjobban mesterségesnek tűnő torony a spirális megatorony volt.
Feltehetőleg vagy megfigyelő toronyról van szó, vagy olyanokról, melyek adótoronyként funkcionálhatnak, ezekkel hallgatnak bele a földi adásokba.
A struktúra a Rupes Liebig kráter és a Rimae Marsenius kráter között áll.
A felvételeken úgy tűnik, hogy a torony különös módon a kráter közepéből emelkedik ki, ami a geológiai környezetének teljesen ellentmond.
Az építmény alja tökéletesen kör alakú, ebből emelkedik ki a spirálban csavarodó komplexum többi része.
Idegen lény árnyalakja
Az utóbbi idők egyik legfelkavaróbb felvétele minden bizonnyal azé az idegené, mely megjelenik az egyik Holdfelszín pásztázása során készített fotón.
A lényt a Google által készített interaktív Holdtérképen fedezték fel szemfüles térképfigyelők.
Elsőre csak egy pacának, valamiféle elkenődésnek, felszíni formációnak gondolták, de aztán szemügyre vették az anomália által vetett árnyékot, és hamar rájöttek, hogy ennél jóval többről van szó.
A lény szemmel láthatóan nagyon magas, és hatalmas árnyékot vet a Hold szürke felszínére.
A NASA nem nyilatkozik az ügyben, mély hallgatásuk pedig többet elárult, mint gondolnánk…
Piramis a Holdon
A Holdon az egyiptomi piramisokhoz hasonló piramisok felbukkanása sem ritka. Sokan egyébként egyenes ágú kapcsolatost sejtenek a Holdon lévő piramisok és az Egyiptomban található építmények között.
Talán Egyiptom népe a csillagok közül, a Holdról vagy a Marsról származik?
Több olyan elmélet is született, melyek lehetségesnek tartják, hogy bizonyos népek, így akár ők is sokkal messzebbről jöttek, mint azt korábban bárki sejtette.
Ezeken a Holdon fellelhető alakzatokon jól látszik, hogy szabályos éleik vannak, és négy oldaluk. Az, hogy ezekben, és a Marson is fellelhető piramisokban mi van, rejtély. Talán kozmikus uralkodók maradványai, vagy különféle szerkezetek.
Bázisok, városok, bányásztevékenység a Holdon
Többször kaptak már lencsevégre olyan objektumokat, tárgyakat, gépeket a Holdon, melyek kizárt, hogy valamely korábbi Apollo-misszió elemei lennének, vagy más ember alkotta tárgyak. A lenti kép is egy ilyen titokzatos kép.
A gépezetet első ránézésre alig látni, ha azonban jobban megnézzük, feljavítjuk a képet, már láthatóak a természetes formációkra egyáltalán nem emlékeztető vonások. Megpróbálták egyes mérnökök 3 dimenziós modellel rekonstruálni a gépezetet, mely feltehetőleg egy fúró, vagy földtúró szerkezet lehet.
Rengeteg bányásztevékenységre utaló jel van a Holdon. Különféle vonalak, szabályos keréknyomoktól származó csapások, utak tarkítják a Hold porát.
Az utak és a vonalhálózatok tipikusan úgy néznek ki, mint a Földi bányászati területekről készült műholdképek. Már csak az a kérdés, hogy ki vagy mi bányászik, és pontosan mit?
Rengeteg épületkomplexumot is föl lehet fedezni a felszínen. Ezek egy része ősi, tehát több ezer éves mind kinézetét, mind az építési technikát nézve. A struktúrák nagyon hasonlítanak az ember által korábban alkotott várakra, barlangrendszerekre.
A természet szinte soha nem dolgozik derékszögekkel, így ezeknek az anomáliáknak a létezését lehetetlen letagadni.
Látható tehát, hogy van valami a Holdon, amit megpróbálnak elrejteni az emberek szeme elől. Valami, ami rejtve van előlünk, és egy olyan világ és civilizáció létezéséről árulkodik, amit a legvadabb fantáziánkban sem mertünk elképzelni…