Brüsszel a V4 országokat is bedöntené menekültekkel!

2017. december 16., szombat




Az invázió folytatódik, sőt, most fog kiteljesedni igazán?

Egy új európai parlamenti javaslat komoly dolgokat vetíthet előre. Olyan dolgokat, amik a maradék ellenállást is porrá zúzzák a még ellenálló nemzetállamok kapcsán.

Eszerint az EU-ba érkező bevándorlókat még azelőtt szétosztanák a tagállamok között, hogy a menekültkérelmüket elbírálnák.

Ez azonban több nemzetközi biztonsági szakértő szerint valóságos katasztrófát idézne elő.

Nem lehetne többé megkülönböztetni - mintha eddig lehetett volna... - azt, hogy ki az igazi menekült, és ki a terrorista, vagy volt iszlám harcos.

"Az áthelyezés azelőtt megtörténik, hogy a kérelmet elbírálják" – közölte Jean Lambert, Európai képviselő.

Elmondása szerint az lenne a cél, hogy szétterítsék az országok között a felelősséget az elbírálások ügyében.

Mi csak halkan kérdezzük meg, hogy Magyarországnak mi felelőssége volt abban, hogy a gyarmattartók a történelem során tönkretették a keleti országokat és Afrikát?

Költői kérdés volt...

Arra a kérdésre válaszolva, hogy egyetértene-e egy olyan szankcióval, hogy támogatást vonjanak meg azoktól a tagállamoktól, amelyek nem értenek egyet a menedékérők szétosztásával, azt mondta: az EP valóban felvetette az uniós alapok megvonását. - írja a VilágLátó HírMagazin is.

A cél egyértelmű: mindenkit be akarnak vonni a menekült mizériába, annak ellenére, hogy nem is azok az országok okozták ezt az egészet, amelyekre olyan nagy erővel akarják kényszeríteni az akaratukat.

A V4-ek ellehetetlenítése az egyik utolsó lépés lehetne, így a végső szeget is beverhetnék Európa koporsójába.

Azonban a V-4-ek mellett még le kell számolniuk a lengyelekkel, a csehekkel, és a magyarokkal is.

És mindezek mellett a magyarok egészen biztosan nem fogják hagyni magukat, és küzdeni fognak az utolsó percig.

OSZD MEG másokkal is!

európa politika menekültek brüsszel


Megtekintések száma: 19014





Szólj hozzá Te is a cikkhez

Ez is érdekelhet